Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Indykpol AZS w Rzeszowie zagra o być albo nie być

Fot. M.Świniarski

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn mają przed sobą mecz o wszystko. O wszystko, czyli o półfinał Plus Ligi. Po pechowej porażce w Olsztynie 2:3, teraz Akademicy zagrają z Asseco Resovią w jej hali.

Na Podpromiu olsztynianom od lat nie gra się dobrze. Tym razem jednak liczą na odwrócenie złej passy. Zawodnicy są podrażnieni po środowej porażce w Uranii. Asseoc Resovia przegrywała już 0:2, ale odrobiła straty i pokonała podopiecznych Roberto Santilliego 3:2. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw, dlatego sobotni pojedynek jest o „być albo nie być” dla Indykpolu AZS-u w walce o najlepszą czwórkę Plus Ligi.

W zespole wszyscy są zdrowi. Trener Santilli zarządził po środowej porażce dodatkowy trening w czwartkowe przedpołudnie. Czy w sobotę zobaczymy pierwsze od lat zwycięstwo olsztyńskich siatkarzy na Podpromiu? – Wierzymy, że jesteśmy w stanie odwrócić rywalizację na swoją korzyść – mówił po ostatnim spotkaniu przyjmujący Akademików Adrian Buchowski. Bez wątpienia będzie jednak o to bardzo ciężko.

Początek meczu Asseco Resovia – Indykpol AZS Olsztyn – w sobotę o 14:45. Relacje – w Radiu Olsztyn!

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Plus Liga, Indykpol AZS Olsztyn
Olsztyn będzie miał rowery miejskie i nową płytę boiska. Są na to fundusze

 Dodatkowych 27 milionów znalazło się w budżecie po kalkulacji wydatków z zeszłego roku. Nadwyżka na rachunku miasta pochodzi między innymi z rozliczenia wyemitowanych papierów wartościowych i...

Zamknij
RadioOlsztynTV