DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Indykpol AZS Olsztyn wygrał z LUK Lublin

Indykpol AZS Olsztyn pokonał LUK Lublin 3:1. MVP tego spotkania został Taylor Averill.

W pierwszym secie gra toczyła się punkt za punkt. Oba zespoły były w stanie odskoczyć na maksymalnie dwa „oczka”, choć większość czasu prowadzili gospodarze. To oni też wypracowali przewagę w końcówce i doprowadzili do stanu 25:22. Początek drugiej partii wyglądał bardzo podobnie, jednak ze wskazaniem na zespół z Lublina. Ostatni remis był przy 12:12. Od tego momentu LUK prowadził i ostatecznie wygrał 25:20. W trzecim i czwartym secie olsztynianie nie dali szans rywalom. Zwyciężyli do 17 i do 15, a w całym meczu 3:1.

Najlepszym zawodnikiem meczu został środkowy Indykpolu AZS-u Taylor Averill.

[TŁUMACZENIE
Czułem się świetnie! Przed meczem zjadłem sporo naleśników z bananami, przez co miałem sporo energii, myślałem, że mnie rozsadzi od środka. Z każdym tygodniem rozwijamy się jako zespół. Nasza zagrywka jest naszą najmocniejszą stroną. Moja relacja z Joshuą na boisku jest coraz lepsza. Z każdą kolejką będziemy coraz groźniejszym zespołem.]

00:00 / 00:00

Rywali komplementował drugi olsztyński środkowy – Mateusz Poręba.

Nieźle w dwóch ostatnich setach zagrał olsztyński przyjmujący Bartłomiej Lipiński.

O słabych punktach swojego zespołu w tym meczu mówił rozgrywający LUK-u Marcin Komenda.

Redakcja: K. Ośko/M. Rutynowski za P. Świniarski/M. Świniarski