Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Indykpol AZS Olsztyn szuka rozgrywającego. Pojawiło się pierwsze nazwisko

Fot. www.indykpolazs.pl

Czy Grzegorz Pająk dołączy do składu Indykpolu AZS Olsztyn? 36-letni rozgrywający miałby zostać sprowadzony do klubu, żeby uzupełnić lukę na tej pozycji po poważnej kontuzji, której doznał Joshua Tuaniga.

Joshua Tuaniga nieszczęśliwie upadł na boisko, wykręcając staw łokciowy. Do tej sytuacji doszło w drugim secie meczu z BBTS w Bielsku-Białej. Reprezentant Stanów Zjednoczonych przeszedł już operację. Rekonwalescencja może potrwać 10-12 tygodni. Wiadomo więc, że w tym sezonie nie zobaczymy go w barwach Indykpolu AZS-u.

Grzegorz Pająk jest siatkarzem Cuprum Lubin. W sezonie 2013/2014 występował w olsztyńskim zespole. Był także zawodnikiem m.in. Jastrzębskiego Węgla, Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Benfiki Lizbona, Dynama Moskwa czy LUK Lublin.

Informację o możliwym transferze obecnego siatkarza Cuprum Lubin nieoficjalnie podał „Przegląd Sportowy”. Olsztyński klub na razie nie potwierdza tych doniesień.

Redakcja: K. Ośko za „Przegląd Sportowy”

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn
Indykpol AZS stracił rozgrywającego. Kto zastąpi Joshua Tuanigę?

Joshua Tuaniga, rozgrywający Indykpolu AZS Olsztyn, nie zagra do końca obecnego sezonu. Klub szuka następcy. Niestety, ale mamy złą wiadomość dla naszych Kibiców. Kontuzja odniesiona przez...

Zamknij
RadioOlsztynTV