Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Indykpol AZS Olsztyn liczy na przełamanie po porażce z Vervą. Akademicy zmierzą się ze Stalą Nysa

Fot. indykpolazs.pl

Czy uda im się zrehabilitować po ostatnim słabym meczu? Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn zmierzą się w czwartek u siebie z sąsiadem w tabeli – Stalą Nysa.

Przypomnijmy, że ekipa Krzysztofa Stelamacha pokonała w miniony weekend Jastrzębski Węgiel 3:1, natomiast akademicy ulegli Vervie Warszawa 0:3.

– Musimy tym razem pokazać, że potrafimy zwyciężać – mówi Dima Teryomenko, środkowy AZS-u:

To już nie pierwszy taki nasz mecz, gdzie słabiej nam poszło. Widać to było po całej drużynie. To w nas zostaje. Jednak idziemy dalej, mamy kolejny mecz, w którym walczymy o punkty i zwycięstwo. Byliśmy ostatnio dobrzy technicznie, a na treningach wszystko jest ok. Może być dobry dzień, może być zły dzień, ale w Warszawie dramatycznie to wyglądało. Warszawa nie była mocna, a byliśmy jeszcze gorsi. Teraz musimy pokazać, że my również potrafimy dobrze grać.

00:00 / 00:00

Początek czwartkowego spotkania Indykpol AZS Olsztyn-Stal Nysa o godzinie 17.30. Relacje także na antenie Radia Olsztyn.

 

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PlusLiga, Indykpol AZS Olsztyn
Słaby początek roku AZS-u. Akademicy przegrywają w Warszawie 0:3

Bez punktu wracają z Warszawy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn. Akademicy przegrali w stolicy z VERVĄ ORLEN Paliwa 0:3. Początek meczu był bardzo wyrównany. Do stanu 8:8,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV