JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Indykpol AZS odpadł z Pucharu Polski. Skra Bełchatów za mocna dla olsztynian

Nie udało się zawodnikom Paolo Montagnaniego awansować do kolejnej fazy Pucharu Polski. W ćwierćfinale akademicy musieli uznać wyższość Skry Bełchatów.

Indykpol AZS wygrał w Hali Legionów tylko jednego seta, doprowadzając do remisu 1:1 i dając nadzieję na przedłużenie walki w tym spotkaniu. Niestety, w kolejnych dwóch odsłonach gospodarze pokazali więcej sportowych umiejętności i ostatecznie zwyciężyli 3:1 (20, -18, 20, 16).

Zdaniem Mateusza Poręby, środkowego Indykpolu, jego drużyna zagrała dobry mecz:

Zagraliśmy dobrą siatkówkę, czuliśmy na boisku, że gramy dobrze. Przerwa świąteczna na pewno nas odblokowała, pomogła nam. Graliśmy bardzo dużo spotkań, niestety nie były na naszą korzyść. Kibice, myślę, mogą być zadowoleni z tego meczu.

00:00 / 00:00

W półfinale  Skra Bełchatów zmierzy się z ekipą VERVA Warszawa ORLEN Paliwa, która rozgromiła Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:0 (16, 16, 11).

Redakcja: K. Ośko/M. Świniarski

Więcej w Puchar Polski
„Zagrać swoje i wygrać”. Indykpol AZS Olsztyn powalczy w ćwierćfinale Pucharu Polski

We wtorek ważny dzień dla olsztyńskich kibiców siatkarskich. Ich ulubieńcy wracają do gry. Okazją jest mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski. Akademicy zmierzą się na wyjeździe z PGE...