DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro

III liga. Concordia Elbląg uratowała remis w 90 minucie, wygrana Sokoła Ostróda

W III lidze – dziś dwa mecze z udziałem drużyn z Warmii i Mazur.

W Elblągu Concordia zaledwie zremisowała 1:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Remis uratował w 90 minucie Rafał Maciążek. Trener Łukasz Nadolny punkt szanuje, ale uważa, że zespół mógł spokojnie ten mecz wygrać:

Zabrakło nam szczęścia, szczególnie w pierwszej połowie, jednak pretensje możemy mieć tylko do siebie. Stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji, mogliśmy już do przerwy prowadzić 2:0 lub 3:0. Choć trzeba przyznać, że na zakończenie pierwszej polowy rywal stworzył sobie świetną okazję. W drugiej odsłonie kontrolowaliśmy przebieg meczu, ale Ruch wyszedł z kontrą i strzelił gola. Musieliśmy gonić wynik i cieszę się, że chłopaki dali radę i walczyli do końca.

00:00 / 00:00

W drugim dzisiejszym meczu Sokół Ostróda wygrał 2:1 ze Zniczem Biała Piska. W niedzielę Huragan Morąg zagra na wyjeździe z rezerwami warszawskiej Legii.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio