DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

II liga. Porażka Olimpii Elbląg i zwycięstwo Sokoła Ostróda

W piłkarskiej 2. lidze ostatnia kolejka w tym roku. Olimpia Elbląg zakończyła rundę jesienną porażką.

Elblążanie ulegli we Wrocławiu rezerwom Śląska 1:3. Jedyną bramkę dla Olimpii zdobył Orest Tkaczuk w 71. minucie i była to bramka na 1:2. Według obserwatorów był to jeden z najlepszych w tym sezonie meczów elbląskiej drużyny.

Czy to zdanie podziela trener Olimpii Jacek Trzeciak?

00:00 / 00:00

Drugi reprezentant Warmii i Mazur w 2. lidze – Sokół Ostróda – pokonał na własnym stadionie ostatni w tabeli Hutnik Kraków 3:0. Bramki dla ekipy z Mazur strzelili: Daniel Łuczak w 12 minucie, Paweł Brzuzy w 45 i Dawid Wolny w 74 minucie meczu.

Sokół nie kończy jeszcze rundy jesiennej, W środę podopieczni Piotra Jacka zagrają także w Ostródzie zaległy mecz 16. kolejki ze Stalą Rzeszów.

Autor: P.Świniarski
Redakcja: B.Świękowska-Chromy