JUTRO: 2 °C pogoda jutro

I liga – 4 kolejka: Porażka w Stróżach. Zabrakło 2 minut…

Fragment meczu Stomil Olsztyn – Arka Gdynia, fot. Krzysztof Pakulnicki

Po raz pierwszy w sezonie piłkarze Stomilu schodzili z boiska pokonani. W 4. kolejce I ligi olsztynianie przegrali w Stróżach z Dolcanem 0:1.

Stomil grał od 33 minuty w osłabieniu. Czerwoną kartkę otrzymał Kucharski. Jedyną bramkę strzelił Majrzchak w 88 minucie spotkania.

Kolejarz Stróże – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
1:0 – Marcin Majchrzak (88′)
Kolejarz Stróże: Łukasz Radliński – Michał Gryźlak, Dawid Szufryn, Krzysztof Markowski, Witold Cichy – Piotr Rocki (46′ Marcin Majchrzak), Łukasz Bocian, Wojciech Trochim, Janusz Wolański, Patryk Szymański (56′ Michał Bajdur) – Marcin Klatt (68′ Krzysztof Kaliciak).
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Dawid Kucharski, Rafał Remisz, Kamil Hempel – Daniel Michałowski (40′ Arkadiusz Koprucki), Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech, Dominik Kun – Paweł Łukasik (52′ Tomasz Bzdęga).

…………………………………………..

Wyniki 4. kolejki I ligi piłki nożnej w sezonie 2013/2014
Energetyk ROW Rybnik – Wisła Płock 2:2 (2:2)

pozostałe spotkania zostały przełożone ze względu na udział drużyn w 1/16 finału Pucharu Polski

17. Sandecja Nowy Sącz – 1 pkt. (0-4) – spadek
18. Puszcza Niepołomice – 0 pkt. (2-6) – spadek (łw)

Więcej w Stomil Olsztyn
Pierwszy mecz wyjazdowy Stomilu. Będą trzy punkty?

W 4. kolejce spotkań piłkarze Stomilu wybrali się do Stróż, gdzie zagrają z Kolejarzem. Czy duma Warmii i Mazur wygra pierwszy mecz w sezonie? Olsztynianie przejechali...