Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Hospitalizowany pacjent samowolnie opuścił szpital. Mężczyznę złapała policja

Kolejny przypadek samowolnego opuszczenia szpitala zakaźnego w Ostródzie. Dziś rano placówkę opuścił hospitalizowany tam pacjent. Zgodnie z procedurami, szpital powiadomił policję.

Mężczyzna został zatrzymany na przystanku w Kajkowie, gdzie pod nadzorem policjantów oczekiwał na służby sanitarne – powiedziała mł. asp. Anna Balińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Przypomnijmy, w czwartek z ostródzkiego szpitala samowolnie wyszła kobieta. Została zatrzymana przez policyjny patrol i odwieziona z powrotem do szpitala. W Warmińsko-Mazurskiem stwierdzono dotąd pięć zakażeń koronawirusem. To kobieta i mężczyzna, którzy przyjechali autobusem z Niemiec z tzw. pacjentem zero, dwie mieszkanki regionu, które wróciły z Włoch i Brytyjczyk. Stan wszystkich pacjentów jest dobry.

Autor: K. Kantor
Redakcja: Ł. Sadlak

Kobieta, która uciekła ze szpitala w Ostródzie nie jest zarażona koronawirusem. Pacjentka odbywa kwarantannę domową

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, Ostróda, ucieczka, pacjent, uwaga, pilne
Do szpitala w Ostródzie trafił obywatel Wielkiej Brytanii z koranowirusem. W Polsce zakażonych jest 111 osób, 3 zmarły

Ministerstwo Zdrowia informuje o 7 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. W całym kraju zanotowano łącznie 111 przypadków, 3 zakażone osoby zmarły. Na...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV