Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Historie skazanych, którzy żyją i chcą żyć dzięki AA

Fot. fotolia

Słowo więzienie przeraża – nie tylko nas, ale także tych, którzy spędzili tam część swojego życia. To czas, który zmienia psychikę, podejście do wszystkiego… Posłuchaj audycji Porozmawiajmy o życiu.

W Polsce co roku zza krat wychodzi nawet 90 tysięcy skazanych. Dlaczego trafili do wiezienia? To bardzo różne historie. My dziś nie patrzymy wstecz, chcemy szukać rozwiązań na przyszłość. Choć trudno w to uwierzyć, w dużej mierze to właśnie od nas zależy, czy tym razem oni dadzą radę.

Trudno szukać skazanego, dla którego WOLNOŚĆ nie będzie wyzwaniem, ale wiemy, że jeśli uwierzy w swoje możliwości, nie będzie skreślony przez otoczenie. A jego szanse na odzyskanie życia stanowczo wzrosną. I co najważniejsze zyskamy na tym my wszyscy, jako społeczeństwo…

Są tacy, którzy mówią, że znacznie lepszy start mają alkoholicy, którzy uwierzyli, że sami wiele nie zrobią. Pomaga im wiara i kroki, które prowadzą ich przez życie.

W dzisiejszej audycji historie skazanych, którzy żyją i chcą żyć dzięki AA. Będzie świadectwo Piotra, który niedługo po raz kolejny wyjdzie na wolność. Ma to być jego ostatnie już wyjście. W studiu Zbyszek i Wojtek, którzy niosą posłanie do wiezień.

Posłuchaj audycji Kingi Grabowskiej

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w alkohol, więzienie, AA, wolność
Jeden miał marihuanę, drugi amfetaminę. Elbląska policja zatrzymała dwóch mężczyzn

Posiadanie nawet niewielkich ilości środków odurzających jest w Polsce zabronione. W ostatnim okresie elbląscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zlekceważyli ten zakaz. Jak informuje Jakub Sawicki...

Zamknij
RadioOlsztynTV