Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 32 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Gdzie i w czym na zabawę sylwestrową? Styliści odpowiadają

Wielkimi krokami zbliża się sylwestrowa noc. Wiele osób się przygotowuje się do pożegnania starego i powitania nowego roku.

Tzw. domówki to najczęstszy sposób spędzenia sylwestrowej nocy – tak wynika z sondy ulicznej, którą przeprowadziło Radio Olsztyn.

00:00 / 00:00

Hotelarze i restauratorzy przyznają, że w tym roku mniejsze jest zainteresowanie sylwestrowymi balami. Zdaniem Daniela Błaszkiewicza, dyrektora jednego z hoteli na Warmii i Mazurach, z jednej strony duża ilość infekcji, a z drugiej – względy ekonomiczne.

Dotąd w niektórych hotelach zabawa sylwestrowa wiązała się z pobytem weekendowym. Teraz w obliczu mniejszego zainteresowania tą ofertą, skracamy pobyt z balem do jednej doby.

00:00 / 00:00

Orientacyjny koszt doby hotelowej, połączonej z zabawą sylwestrową to 1 500 złotych od pary.

Zapytaliśmy specjalistów o trendy na tegorocznego Sylwestra. Połysk i przepych – ma być na bogato! Według stylistów warto postawić na świecące dodatki, które urozmaicą naszą damską kreację. Także panowie mogą w tym dniu postawić na cekinową muszkę czy krawat. Jeśli chodzi o fryzury damskie, to królować mają kucyki, ale nie tylko. Olsztyńska fryzjerka Edyta Górzyńska przekonuje, że warto postawić też na loki, fale, a to wszystko w towarzystwie brokatu, pereł, cyrkonii i piór.

00:00 / 00:00

Podobny trend obowiązuje w makijażach – dodaje wizażystka Joanna Magreta. Możemy zrobić ciężki brokatowy, kolorowy makijaż lub wciąż modny smoke eyes. Możemy także podkreślić jedynie usta czerwoną szminką. Warto również ponaklejać na twarz cyrkonie.

00:00 / 00:00

Według kreatorów mody hasłem tegorocznego Sylwestra jest elegancka nonszalancja.

Autor: D. Grzymska
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w moda, zabawa, hotele, Sylwester, makijaż, zabawa sylwestrowa
Zakupy w sylwestra. Do której godziny czynne będą sklepy?

Każdy, kto chce w najbliższą sobotę zrobić zakupy, powinien się pospieszyć. W sylwestra sklepy czynne będą krócej niż zazwyczaj. W sobotę (31 grudnia) Biedronka i Lidl będą...

Zamknij
RadioOlsztynTV