Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Funkcjonariusze z całej Polski rywalizowali w Kętrzynie o tytuł „Najlepsi w Straży Granicznej”

Fot. W-M OSG

Tytuł „Najlepsi w Straży Granicznej” zdobyła drużyna z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, II miejsce wywalczył zespół z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału, a na III miejscu, po zaciętej walce stanęła ekipa z Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie, gdzie odbyły się zawody.

Do walki stanęło 11 czteroosobowych drużyn reprezentujących jednostki z całej Polski. Rozegrano 8 konkurencji, w których funkcjonariusze wykazali się wielkim zaangażowaniem i sportowym zacięciem.

Puchary i nagrody zwycięskim drużynom wręczał Komendant W-MOSG płk SG Robert Inglot oraz Przewodniczący NSZZ FSG Zarządu Oddziałowego w Kętrzynie kpt. SG Maciej Kuszilek. Towarzyszyli im Komendant Nadodrzańskiego OSG gen. bryg. SG Wojciech Skowronek oraz  Centrum Szkolenia SG płk SG Adam Pacuk.

Autor: J. Golon
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zawody, straż graniczna
Zmienił nazwisko, by uniknąć odpowiedzialności karnej. Rosjanin podstępem chciał wjechać do Polski

Przez największe polsko-rosyjskie przejście graniczne w Grzechotkach próbował wjechać do Polski obywatel Federacji Rosyjskiej. W trakcie weryfikacji dokumentów, strażnicy graniczni ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV