DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Finlandia ponownie za silna dla Polek w towarzyskim meczu futsalowym

Kobiece reprezentacje Polski i Finlandii w futsalu

W niedzielę reprezentacja Polski po raz drugi w czasie tego weekendu  uległa w towarzyskim spotkaniu Finlandii. Tym razem w Ostródzie kadra Weissa przegrała 2:3.

Mecz był zacięty, a gole padły dopiero pod koniec pierwszej połowy. Pierwszą bramkę strzeliła  kapitan Justyna Maziarz. Polki wygrywały przez 58 sekund. Wyrównała Anna Keränen, a pół minuty później podwyższyła Tiia Juntikka. Finki prowadzenia nie oddały. 3 minuty po przerwie gola zdobyła Sini Sutinen. W 36. minucie na 2:3 trafiła Natalia Sitarz, lecz Polkom nie udało się zremisować.

W pierwszych dniach grudnia w Budapeszcie nasza kadra będzie bronić zdobytego przed rokiem Pucharu w Turnieju Państw Wyszehradzkich.

Polska:
Andżelika Dąbek, Dominika Dewicka, Alicja Busza, Monika Skowrońska, Alicja Zając, Klaudia Grodzka, Monika Wasil, Magdalena Knysak, Klaudia Kubaszek, Justyna Maziarz, Natalia Sitarz, Agata Sobkowicz, Aneta Szymanowska, Magdalena Wojcik, Adrianna Sobolewska, Renata Uchnast.

Finlandia:
Leena Lepikonmaki, Elina Setala, Tiia Juntikka, Netta Hannula, Lilli Sandstrom, Tiina Ropanen, Tiina Poyry, Anni Karelehto, Anna Kernanen, Jenni Hakli, Jonna Kykkanen, Daniela Tjeder, Emilia Jokisalo, Pirta Hiukka, Sini Sutinen.

Redakcja: BSChromy za tylkokobiecyfutbol.pl

Więcej w futsal
Polki przegrały z Finkami w towarzyskim meczu futsalowym

Kobieca reprezentacja Polski w futsalu przegrała w Lubawie w towarzyskim meczu z Finlandią 1:2. Mecz był szczególny dla kobiecej reprezentacji Finlandii, która rozegrała pierwsze spotkanie w...