Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Elbląska starówka wypełni się polskimi smakami. W weekend odbędą się regionalne targi

Wyroby kulinarne i rękodzielnicze z trzech województw, konkursy i występy – to wszystko w sobotę i niedzielę na Starym Mieście w Elblągu. „Polski e-bazarek szansą promocji lokalnych producentów rolnych” to targi organizowane przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie.

To prawdziwa gratka dla miłośników lokalnych produktów.

Będzie to różnego rodzaju jedzenie, np. miód, chleby, wędliny – produkty wytwarzane przez naszych lokalnych dostawców. Nie będzie towarów z UE czy ze wschodu, a tylko z województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i kujawsko-pomorskiego.

zaprasza Radosław Skudlarz z ośrodka.

00:00 / 00:00

Impreza ma promować resortową inicjatywę „polski e-bazarek”, czyli stronę, na której lokalni producenci oferują swoje wyroby, i za pośrednictwem której można się z tymi producentami skontaktować.

Targi w Elblągu odbędą się pod patronatem Radia Olsztyn w sobotę i w niedzielę, spodziewanych jest przeszło 30 wytwórców.

 

Autor: M. Kwiatkowska
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kulinaria, Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Wyroby rękodzielnicze
To wyjątkowy dzień dla rolników z regionu. Jubileusz Izb Rolniczych i samorządu rolniczego

Dyskusje o kondycji polskiego rolnictwa, roli samorządów rolniczych, ale również docenienie trudnej pracy działaczy i samych rolników. W Olsztynie świętowano dziś 125-lecie Izb Rolniczych na ziemiach...

Zamknij
RadioOlsztynTV