Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Elbląg pełen pomysłów”. Jerzy Wilk chce aby mieszkańcy pomogli mu stworzyć program wyborczy

Jerzy Wilk jest kandydatem Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Elbląga. Fot. M. Stankiewicz

Kandydujący na prezydenta Elbląga poseł Prawa i Sprawiedliwości Jerzy Wilk zaprezentował projekt, który będzie realizował na początku kampanii wyborczej.

Projekt zatytułowany „Elbląg pełen pomysłów” ma na celu włączenie elblążan w przygotowanie mojego programu wyborczego. Programy wyborcze przygotowywane są zazwyczaj przez sztaby bez większych konsultacji społecznych. Nie zawsze się to sprawdza

– podkreśla Jerzy Wilk.

W ramach projektu „Elbląg pełen pomysłów” w dziesięciu punktach miasta, m.in. w biurach posłów Leonarda Krasulskiego i Jerzego Wilka, w kilku sklepach i elbląskich firmach, zostaną rozmieszczone urny, po dwie w każdym okręgu wyborczym. Dostępna w nich będzie ankieta „Wyremontujemy Elbląg według Twojego pomysłu”, zawierająca 9 punktów. Pytania dotyczą najistotniejszych dla miasta dziedzin, takich jak komunikacja miejska, służba zdrowia, edukacja, bezpieczeństwo czy też nowe inwestycje.

W oparciu o prace zespołu programowego oraz wyniki ankiet sztab wyborczy Jerzego Wilka po 15 września zaprezentuje program wyborczy kandydata na prezydenta. Ankieta będzie też dostępna w formie elektronicznej, na stronie facebookowej zatytułowanej Elbląg pełen pomysłów.

 

Autor: J.Salmonowicz
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, samorząd, PiS, wybory, Prawo i Sprawiedliwość, Jerzy Wilk
„Kandyduję, bo Elbląg zasługuje na więcej”. Stefan Rembelski z Kukiz’ 15 kolejnym kandydatem na prezydenta Elbląga

Czwartym kandydatem w wyborach na prezydenta Elbląga jest Stefan Rembelski z Kukiz 15'. To będzie jego trzecia próba ubiegania się o to stanowisko. Wcześniej startował z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV