Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dziennikarka Radia Olsztyn odznaczona medalem Zasłużony Kulturze „Gloria ARTIS”

Fot. P. Getka

Dziennikarka Radia Olsztyn, Ewa Zdrojkowska-Ogrodowczyk otrzymała brązowy medal Zasłużony Kulturze „Gloria ARTIS” oraz nagrodę marszałka województwa warmińsko-mazurskiego za „osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury oraz szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz kultury”.

Jak przyznaje Ewa Zdrojkowska-Ogrodowczyk, to wyjątkowe wyróżnienia.

Wszelkie nagrody zawsze bardzo cieszą, ale przede wszystkim jest to potwierdzenie, że nasza praca ma sens, jest komuś potrzebna. Ja ten medal, tę nagrodę traktuję przede wszystkim jako odpowiedź czytelników i słuchaczy na to, co potrafię zaoferować.

Dodajmy, że Ewa Zdrojkowska-Ogrodowczyk swoją przygodę z Radiem Olsztyn zaczęła jako studentka polonistyki w 1979 roku. Była wielokrotnie nagradzana za działalność radiową i pozaantenową jako inicjatorka licznych przedsięwzięć kulturalnych.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wyróżnienie, medal, Ewa Zdrojkowska
Prezes Radia Olsztyn z Medalem Senatu Rzeczpospolitej Polskiej

W 70. rocznicę powstania stacji prezes Radia Olsztyn Leszek Sobański otrzymał Medal Senatu Rzeczpospolitej Polskiej. Wyróżnienie, podczas gali jubileuszowej w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, przekazała senator Bogusława Orzechowska....

Zamknij
RadioOlsztynTV