Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dwóch nastolatków ranionych nożem w pobliżu galerii handlowej w Olsztynie

W pobliżu jednej z galerii handlowych w Olsztynie doszło do szarpaniny, podczas której dwaj nastolatkowie zostali zranieni nożem. Obaj trafili do szpitala. W związku z tym zdarzeniem zatrzymano 18-latka.

Pomocy przedmedycznej 15 i 17-latkowi udzielili wezwani na miejsce policjanci oraz żołnierz po służbie. W tej sprawie do wyjaśnienia zatrzymano 18-latka. Jak powiedział młodszy aspirant Andrzej Jurkun z biura prasowego olsztyńskiej policji, 18-latek był agresywny. Stawiał czynny opór.

Jego udział w zdarzeniu jest przedmiotem prowadzonego postępowania. Młody mężczyzna był pobudzony, agresywny, stawiał czynny opór, miał znieważyć i zaatakować interweniujących funkcjonariuszy

– dodał.

18-latkowi pobrano krew do badań pod kątem obecności środków odurzających w jego organizmie. Policjanci, pod prokuratorskim nadzorem, wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Posłuchaj relacji

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w policja, galeria, nóż, nastolatki, interwencja, pilne
Tragedia na drodze. 24-latek śmiertelnie potrącił 19-latkę jadącą na rolkach

Nie żyje 19-latka, którą potrącił 24-latek kierujący audi. Do tragedii doszło na drodze w powiecie bartoszyckim. Szczegóły wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Informację o wypadku w...

Zamknij
RadioOlsztynTV