Opublikowany 13 lutego 2018
Aktualności, Aplikacja mobilna, Kętrzyn
Aktualności, Aplikacja mobilna, Kętrzyn
Dwie osoby zatruły się czadem. Pomoc przyszła w porę
Kolejne zatrucia tlenkiemu węgla na Warmii i Mazurach. Pomoc była potrzebna m.in. w Elblągu.
– Było to w budynku jednorodzinnym, jedną osobę nieprzytomną zabrano do szpitala na obserwację – poinformował kapitan Rafał Melnyk z komendy wojewódzkiej państwowej straży pożarnej.
Z Reszla również nieprzytomnego mężczyznę przetransportowano do szpitala.
– Tlenek węgla ulatniał się w budynku wielorodzinnym, kilku osób ewakuowano – dodał Rafał Melnyk.
Od początku sezonu grzewczego, czyli od listopada warmińsko-mazurscy strażacy podejmowali podobne interwencje już ponad sto razy. Trzech osób nie udało się uratować.
Autorka: K.Grabowska
Redaktor: A.Socha








![Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)













