DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Drużyny z Warmii i Mazur bez porażek w piłkarskiej 3. lidze

W piłkarskiej 3. lidze kolejka nr 15, w której porażki nie zanotowały zespoły z Warmii i Mazur. Zespół z Wikielca zdobył 1 punkt, a 3 punkty Znicz.

GKS Wikielec zremisował na wyjeździe z Wissą Szczuczyn 1:1. Bramkę otwierającą wynik spotkania, zdobył dla GKS-u Piotr Kacperek w 42. minucie.

3 punkty z Aleksandrowa Łódzkiego przywiózł natomiast Znicz Biała Piska, który pokonał miejscowego Sokoła 1:0 po bramce w 92. minucie spotkania Bartosza Giełażyna.

Zawodnicy z Aleksandrowa próbowali nas ugryźć, ale w pierwszej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę, w drugiej było bardziej dramatycznie – czerwona kartka. Staraliśmy się przejąć inicjatywę na boisku. (…)

– mówił trener Znicza Ryszarda Borkowskiego.

00:00 / 00:00

W tej kolejce beniaminek rozgrywek Mamry Giżycko miał grać w Białymstoku z rezerwami Jagiellonii, ale mecz został przełożony na 4 grudnia.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w piłka nożna, mecz, III liga
Stomil gra z Podbeskidziem. Słuchaj relacji na antenie Radia Olsztyn

O godzinie 18 rozpoczął się zaległy mecz 12. kolejki Fortuna 1. ligi. Stomil Olsztyn podejmuje na swoim boisku Podbeskidzie Bielsko-Biała.  Zawodnicy z Olsztyna mogą dziś kontynuować...