Stomil gra z Podbeskidziem. Słuchaj relacji na antenie Radia Olsztyn

O godzinie 18 rozpoczął się zaległy mecz 12. kolejki Fortuna 1. ligi. Stomil Olsztyn podejmuje na swoim boisku Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Zawodnicy z Olsztyna mogą dziś kontynuować dobrą passę. Po ostatnim zwycięstwie w Tychach z miejscowym GKS-em 2:1, stomilanie w końcu wydostali się ze strefy spadkowej tabeli 1. ligi. Obecnie są 15. drużyną 1. ligi.

Przyjezdni na pewno tanio skóry nie sprzedadzą – Podbeskidzie bowiem to spadkowicz z Ekstraklasy, choć póki co w Fortuna 1. lidze radzi sobie różnie. Zajmuje 8. miejsce w tabeli z 5 zwycięstwami, 3 remisami i 4 porażkami.

Wszystkiego dowiemy się już dziś od godziny 18. Relacja z meczu na antenie Radia Olsztyn.

Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w piłka nożna, mecz, Stomil Olsztyn, Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil wygrywa trudny mecz na wyjeździe

Niespodzianka w Tychach. Stomil pokonał na wyjeździe faworyzowany zespół GKS-u 2:1. Obie bramki dla drużyny z Olsztyna padły w pierwszej połowie spotkania. Już w 9 minucie...