Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

28-latek z gminy Dywity w rękach policji. W jego domu znaleziono 850 gramów narkotyków

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 28-latka podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania znaleźli i zabezpieczyli blisko 850 gramów marihuany.

Zatrzymany 28-latek przechowywał narkotyki na jednej z posesji w gminie Dywity. W trakcie przeszukania w garażu policjanci znaleźli worek z zawartością zielonego suszu roślinnego. Kolejne narkotyki znajdowały się w domu m.in. w kuchni. Ze wstępnych ustaleń wynika, że funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 850 gramów marihuany. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

Ponadto okazało się, że 28-latek zajmował się uprawą konopi indyjskich. W trakcie czynności policjanci na jednym z nieużytków rolnych w gminie Olsztynek znaleźli i zabezpieczyli 10 krzewów nielegalnej rośliny.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy konopi innej niż włókniste, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Źródło: KWP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w narkotyki, Dywity, marihuana, diler
Mieszkanie pełne amfetaminy i marihuany. Kryminalni zatrzymali 29-latka z Olecka

Trzy kilogramy amfetaminy i kilkaset gramów marihuany posiadał 29-letni mężczyzna z Olecka, który wynajmował mieszkanie w Ełku. Kryminalni zatrzymali go na klatce schodowej - miał ze...

Zamknij
RadioOlsztynTV