Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Decydująca walka o play-off w hali Urania. Indykpol AZS podejmie Ślepsk Suwałki

Fot. indykpolazs.pl

Ostatni i bardzo ważny mecz fazy zasadniczej PlusLigi przed Indykpolem AZS Olsztyn. Mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki zdecyduje o tym, czy akademicy zagrają o medale mistrzostw Polski. Relacje z meczu na antenie Radia Olsztyn.

Tuż przed mecz 30. kolejki Indykpol AZS Olsztyn zajmuje 8. lokatę w tabeli PlusLigi i ma przewagę 3 punktów nad 9. PGE GiEK Skrą Bełchatów i 10. Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Zatem, aby zagwarantować sobie awans do play-offów, olsztynianie muszą zdobyć minimum 1 punkt w tym spotkaniu. Nie będzie to łatwe, tym bardziej, że pierwszy mecz w Suwałkach zakończył się trzypunktowym zwycięstwem Ślepska, który obecnie w ostatnich kolejkach pokonał drużyny z Kędzierzyna-Koźla i Nysy, a urwał punkty jastrzębianom i zawiercianom.

Natomiast akademicy w minioną środę, po ciężkim meczu, pokonali Projekt Warszawę, przywożąc ze stolicy bezcenne 2 punkty. To było ważne przełamanie po 4 porażkach, w tym bolesnej 0:3 z zespołem ze Lwowa.

Podczas sobotniego spotkania odbędzie się również zbiórka karmy dla potrzebujących psów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach.

Walka o play-offy dla olsztynian w sobotę, 6 kwietnia, o godzinie 17.30 w hali Urania. Relacje na antenie Radia Olsztyn.

Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w siatkówka, PlusLiga, Indykpol AZS Olsztyn
Zwycięstwo w stolicy. Indykpol AZS Olsztyn o krok od najlepszej ósemki PlusLigi

Indykpol AZS Olsztyn przerwał złą passę i pokonał w Warszawie miejscowy Projekt 3:2. Zwycięstwo za dwa punkty przybliżyło siatkarzy z Olsztyna do gry w play-offach PlusLigi!...

Zamknij
RadioOlsztynTV