Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dawid Woch zasilił szeregi Indykpolu AZS-u Olsztyn

Fot. www.indykpolazsolsztyn.pl

Indykpol AZS Olsztyn pozyskał kolejnego zawodnika. Będzie to 23-letni środkowy – Dawid Woch.

Jest to Mistrz Świata i Europy Kadetów oraz Mistrz Europy Juniorów. Podobnie, jak pozostałych zawodników pozyskanych przez olsztyński klub – Dawida Wocha przekonała do transferu osoba trenera.

Wybrałem Indykpol AZS Olsztyn ze względu na to, że widzę w tym klubie wielkie szanse na rozwój i jest to dla mnie kolejny krok w przygodzie z siatkówką. Wiele argumentów miało wpływ na tę decyzję, ale jednym z kluczowych była postać trnera – Daniela Castellaniego oraz lista chłopaków, których widziałem i wiem, że są to młodzi, ambitni zawodnicy. Myślę, że stworzymy fajną grupę, która powalczy o wyższe lokaty.

00:00 / 00:00

W przyszłym sezonie konkurencja na środku siatki w zespole Indykpolu AZS-u będzie spora – przyznaje prezes klubu z Kortowa, Tomasz Jankowski.

Trener Daniel Castellani poprosił władze klubu, aby w nowym sezonie w składzie klubu było 4 środkowych. Właśnie Dawid Woch będzie jednym z nich. Myślę, że zapowiada się interesująca rywalizacja na środku siatki. Wierzę, że przy jednym z najlepszych trenerów na świecie, mam szansę zrobić w Olsztynie bardzo dużo.

00:00 / 00:00

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

Dawid Woch w Indykpolu AZS Olsztyn!

Na swoim koncie ma między innymi tytuły Mistrza Świata Kadetów oraz Mistrza Europy Juniorów. Dawid Woch w nowym sezonie zasili szeregi Indykpolu AZS Olsztyn!

Opublikowany przez Indykpol AZS Olsztyn Poniedziałek, 15 czerwca 2020

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w transfer, Indykpol AZS Olsztyn, zawodnik, Tomasz Jankowski
Karuzela transferowa w Indykpolu AZS-ie Olsztyn. Zmiany podsumował Piotr Świniarski

Coraz mniej niewiadomych przed nowym sezonem siatkarskiej Plusligi w składzie Indykpolu AZS-u Olsztyn. Do klubu z Kortowa do dołączyło 4 nowych zawodników. Były również pożegnania. Zacznijmy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV