Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Chcemy zbudować nowoczesne państwo dobrobytu dla wszystkich”. Lewica podsumowuje kampanię na Warmii i Mazurach

Konferencja Lewicy. Fot. D.Grzymska

Żłobki, szkoły, szpitale, autobus w każdej gminie i kolej w każdym powiecie – Lewica podsumowuje kampanię na Warmii i Mazurach i przypomina swoje postulaty.

Lewica chce zbudować nowoczesne państwo dobrobytu dla wszystkich, nie tylko dla wybranych – przekonywał na konferencji prasowej Marcin Kulasek, pierwszy na liście Lewicy w okręgu olsztyńskim.

00:00 / 00:00

Z kolei Małgorzata Matuszewska-Boruc, startująca do Sejmu z drugiej pozycji przypomniała, że Lewica zatroszczy się o seniorów, podnosząc emeryturę minimalną do kwoty 1600 złotych, zwiększy liczbę domów pomocy społecznej i oraz dostęp do lekarzy geriatrów.

Hubert Górski, trzeci na liście Lewicy przekonywał, że Polska XXI wieku to Polska samorządowa i obiecywał, że Lewica wprowadzi do parlamentu samorządowców, którzy wiedzą jak wydatkować publiczne finanse, unijne pieniądze i jak realizować dobre inwestycje.

00:00 / 00:00

Marcin Kulasek zaapelował do wszystkich mieszkańców Warmii i Mazur by poszli w niedzielę na wybory.

W Elblągu Lewica podsumowała kampanię wyborczą. Fot. A.Pastuszka

Również w Elblągu Lewica podsumowała kampanię.

To był intensywny czas” – mówi Monika Falej „jedynka” na liście Lewicy. Jednocześnie politycy zachęcają do udziału w wyborach.

00:00 / 00:00

„Przez ostatnie cztery lata nie było możliwości głosowania na formację lewicową. Teraz jest taka szansa” – podkreśla Robert Koliński. który do Sejmu startuje z 9 miejsca na liście.

00:00 / 00:00

W nadchodzących wyborach parlamentarnych ważny jest każdy głos. Do urn pójdziemy już w najbliższą niedzielę.

 

Autor: D.Grzymska
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w SLD, lewica, Marcin Kulasek, kampania wyborcza, Małgorzata Matuszewska-Boruc, Hubert Górski
J. Słoma: PiS jest skuteczny w rozdawaniu publicznych pieniędzy. I. Arent: Mamy i program, i czym się pochwalić w przeciwieństwie do PO

Gośćmi ostatnich przed ciszą wyborczą Porannych pytań byli: posłanka Prawa i Sprawiedliwości Iwona Arent i Jarosław Słoma z Platformy Obywatelskiej. To była krótka, ale intensywna kampania...

Zamknij
RadioOlsztynTV