Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 29.01.2020

Fot. fotolia

Projekt „e-Urząd Skarbowy” oraz zasady dobrej komunikacji – to tematy, na które z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Coraz więcej urzędowych spraw możemy załatwić, nie wychodząc z domu. Krajowa Administracja Skarbowa rozszerza katalog usług online, wdrażając projekt „e-Urząd Skarbowy”. Projekt ma być zrealizowany w ciągu trzech lat. Jak jest teraz i co się zmieni – mówiła Agata Budzińska z Urzędu Skarbowego w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

Rozmowa z drugą osobą nie jest łatwa, bo rozmowa to jest mówienie i słuchanie. Jeśli nie potrafimy słuchać, nie będziemy dobrymi towarzyszami do dyskusji. Od czego zacząć rozmowę, kto ma ją rozpocząć, w jaki sposób nawiązać kontakt i o czym rozmawiać, że nie popełnić gafy – radziła Izabela Jabłonowska, specjalistka ds. savoir vivre.

Posłuchaj rozmowy

A w jaki sposób rozmawiać? O kulturze żywego słowa mówił Dawid Dziarkowski, aktor Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie, logopeda.

Posłuchaj rozmowy

 

Redakcja: A Dybcio za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w rozmowa
„Do wprowadzania nowych pomysłów w biznesie potrzebna jest współpraca”. W Olsztynie spotkali się przedsiębiorcy i naukowcy

Czy rozmowa może przynieść sukces w biznesie? Organizatorzy spotkania „Dialog innowacji” nie mają wątpliwości, że to najlepsza droga do komercyjnego sukcesu. W spotkaniu w Olsztynie uczestniczą...

Zamknij
RadioOlsztynTV