Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Do wprowadzania nowych pomysłów w biznesie potrzebna jest współpraca”. W Olsztynie spotkali się przedsiębiorcy i naukowcy

Fot. fotolia

Czy rozmowa może przynieść sukces w biznesie? Organizatorzy spotkania „Dialog innowacji” nie mają wątpliwości, że to najlepsza droga do komercyjnego sukcesu.

W spotkaniu w Olsztynie uczestniczą przedsiębiorcy, naukowcy i eksperci, którzy chcą wypracować skuteczne metody porozumiewania się w obszarze innowacji. Jak podkreśla prorektor do spraw nauki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Jerzy Jaroszewski każda rozmowa jest szansą na znalezienie wspólnego rozwiązania.

Konferencję współorganizuje Instytut Upowszechniania Nowych Technologii i Rozwoju, który organizuje w Olsztynie Laboratorium Innowacji Ma to być miejsce spotkania przedsiębiorców, naukowców i instytucji otoczenia biznesu, które ma pomóc we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów.

Posłuchaj relacji Aleksandry Skrago

Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Dialog”.

Autor: A. Skrago
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w rozmowa
„Anonimowy Przyjaciel” pomaga przez całą dobę. Olsztyński telefon zaufania nieoceniony w rozwiązywaniu problemów

Wakacje to czas, kiedy warto nie tylko odpocząć, ale także rozwiązać problemy, które nas nękają przez cały rok. Może w tym pomóc rozmowa z kimś kompetentnym,...

Zamknij
RadioOlsztynTV