Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 32 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 24.08.2020

Fot. Adobe Stock

Taniec, przygotowanie do szkoły, prowadzona na Instagram-ie akcja szczere ciało, rozmowa o pracę on-line – to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiała Izabela Malewska.

Dziś w Poradniku Turysty Iza Malewska i jej gość Marian Jurak, przewodnik turystyczny zastanawiają się nad ekologicznym wypoczynkiem, ekoturystyką.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

Z Olsztynem związanych jest wielu znakomitych tancerzy i trenerów. Był czas, kiedy stolica Warmii i Mazur uchodziła za taneczną stolicę Polski. Jak się okazuje dobra taneczna szkoła olsztyńska procentuje nawet w Ameryce. Olsztynianka Izabela Jundził – właśnie w USA – jeszcze niedawno jako tancerka, a dziś jako instruktorka tańca radzi sobie po mistrzowsku. Jak to wygląda w czasie pandemii, w czasie ograniczonego kontaktu pani Izabela opowiadała Robertowi Lesińskiemu.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Wakacje wielkimi krokami zbliżają się ku końcowi. Wkrótce siedmiolatki po raz pierwszy przekroczą próg szkoły. Zostało kilka dni na ostatnie rozmowy z dzieckiem o zmianach, jakie je czekają. Jak powinny wyglądać te rozmowy, czego unikać a na co zwracać uwagę radziła Zuzanna Jastrzębska-Krajewska – nauczycielka, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Posłuchaj rozmowy

Idealne sylwetki, pięknie wyrzeźbione ciała, atrakcyjne kobiety i przystojni mężczyźni. Cała prawda o idealnych sylwetkach z mediów społecznościowych. Na Instagramie trwa akcja #szczereciało, która ma uświadomić nam, że idealne ciała nie istnieją. Czy musimy być zawsze idealni na zdjęciach, czy taki idealny wizerunek to klucz do szczęścia i sukcesu? O tym olsztyńska blogerka Anna Banaszek.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Koronawirus zmienił nasze życie. Wielu z nas pracowało i nadal pracuje w trybie online. Korzystanie z internetu w czasie izolacji stało się bardziej intensywne. Czy pandemia także wpłynęła na zmianę sposobu prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych. Jak wyglądają zdalne rozmowy o pracę? O tym Piotr Dubiński, specjalista ds. marketingu, trener i dyplomowany coach biznesu.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za D. Kucharzewska

Więcej w taniec, szkoła, turystyka, Instagram, koronawirus
548 nowych zakażeń koronawirusem w kraju. Na Warmii i Mazurach potwierdzono 1 zachorowanie i 2 wyzdrowienia

Potwierdzono 548 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 1 na Warmii i Mazurach. W naszym województwie wyzdrowiały również dwie osoby. W regionie zachorowała kobieta w średnim...

Zamknij
RadioOlsztynTV