Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania 23.04.2021

Fot. I.Malewska

Koronawirus bądź bezpieczny, gry komputerowe oraz Jawor – konkurs Radia Olsztyn to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Agnieszka Lipczyńska i i Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

Od ponad roku zmagamy się z pandemią wywołaną wirusem SARS-CoV-2. Niektórzy z nas mają wiele wątpliwości dotyczących szczepień czy bezpieczeństwa. Na pytania słuchaczy odpowiadał dr Stanisław Gawroński, specjalista medycyny rodzinnej, z którym rozmawiał Robert Lesiński.

00:00 / 00:00

W gry komputerowe grają miliony ludzi na świecie. Jest to rozrywka, jaką lubią zwłaszcza dzieci, ale nie tylko. Gracze potrafią spędzać przed monitorem komputera wiele godzin. Czy granie to tylko samo zło, czy ma jakieś plusy? O tym mówił Jacek Łukaszewicz, nauczyciel teleinformatyki Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie.

W gry komputerowe gra Jakub Leżanko, uczeń 4 klasy w Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie.

00:00 / 00:00

Już po raz drugi Radio Olsztyn organizuje regionalny konkurs muzyki ludowej „Jawor – u źródeł kultury 2021”. Celem konkursu jest promocja kultury ludowej naszego regionu. O szczegółach mówiła Anna Minkiewicz-Zaremba, nasza redakcyjna koleżanka, koordynatorka konkursu.

Redakcja: M. Rutynowski za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Jawor, gry komputerowe, koronawirus
Coraz większe spadki zakażeń. Niepokoi duża liczba zgonów. Ministerstwo Zdrowia podaje najświeższe dane

10 tysięcy 858 nowych zakażeń koronawirusem w kraju, zmarło 539 osób. W warmińsko-mazurskim jest 271 nowych przypadków SARS-CoV-2, walkę z chorobą przegrało 13 osób. 271 zakażeń...

Zamknij
RadioOlsztynTV