Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 17.12.2021

O Szlaku Świętej Warmii oraz akcji charytatywnej Radia Olsztyn rozmawiali z gośćmi Bliższych Spotkań Izabela Malewska i Maciej Świniarski.

Zanim narodził się biznes związany z turystyką, ludzie podróżowali po świecie w celach handlowych, szukali ośrodków wiedzy i kształcenia. Pielgrzymowali też do świętych miejsc swoich religii. Projekt Szlak Świętej Warmii jest realizowany przez powiat olsztyński przy współpracy z powiatami lidzbarskim, braniewskim i władzami Olsztyna oraz wojewodą i marszałkiem województwa. Patronat honorowy objął arcybiskup metropolita warmiński Józef Górzyński.

O szlaku mówiła przewodnik turystyczny Alicja Opalińska.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

W najbliższą sobotę wspólna akcja charytatywna Radia Olsztyn i Caritas Archidiecezji Warmińskiej. Od 11 do 19 w Galerii Warmińskiej nasi słuchacze będą mogli pomalować ozdoby choinkowe i zabrać je do domu, w zamian za datki do puszki. Będą też do kupienia gotowe bombki. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na Hospicjum Stacjonarne dla Dzieci Caritas.

Na antenie wspominaliśmy minione akcje bombkowe radia na rzecz Caritas.

00:00 / 00:00

Redakcja: K. Ośko

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Akcja, szlak Świętej Warmii
Wesprzyj Hospicjum dla Dzieci w Olsztynie. Wpłać pieniądze i odbierz upominek

Od dziś każdy może wesprzeć Hospicjum dla dzieci w Olsztynie. Wpłaty, w wysokości minimum 50 złotych, przyjmujemy pod specjalnym numerem telefonu 600 980 240. Wśród naszych słuchaczy,...

Zamknij
RadioOlsztynTV