Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Wesprzyj Hospicjum dla Dzieci w Olsztynie. Wpłać pieniądze i odbierz upominek

Od dziś każdy może wesprzeć Hospicjum dla dzieci w Olsztynie. Wpłaty, w wysokości minimum 50 złotych, przyjmujemy pod specjalnym numerem telefonu 600 980 240.

Wśród naszych słuchaczy, instytucji i firm, z którymi współpracujemy jest wiele osób o wielkich sercach. Razem podzielmy się dobrem. Wspólnie wesprzemy Hospicjum dla Dzieci w Olsztynie, prowadzone przez Caritas Archidiecezji Warmińskiej, które na co dzień opiekuje się chorymi dziećmi.

Każdy może pomóc!

Od 13 do 17 grudnia będziemy czekać na Wasze deklaracje wpłat na ten szczytny cel. Można to zrobić podczas audycji Bliższe Spotkania, od najbliższego poniedziałku do piątku, od godziny 11 do 12 (wpłaty można deklarować dzwoniąc pod numer 600 980 240). Wartość wpłaty nie może być niższa niż 50 zł. W podziękowaniu wręczymy wam świąteczne upominki. Mamy nadzieję, że sprawią Wam radość i będą przypominać o gestach płynących prosto z serca.

Dane do wpłat:
Caritas Archidiecezji Warmińskiej, ul. Grunwaldzka 45, 10-125 Olsztyn
Bank Pekao SA

Nr konta: 62 1240 5598 1111 0010 6645 8668
Z dopiskiem „Hospicjum dla Dzieci”.

Finał akcji odbędzie się w sobotę 18 grudnia. Zapraszamy do Galerii Warmińskiej w Olsztynie na wspólne przygotowywanie świątecznych ozdób.

Bądźcie z nami, bo warto być dobrym 🙂

Regulamin przedświątecznej akcji charytatywnej Radia Olsztyn

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w święta, dzieci, Akcja, Caritas, hospicjum, zbiórka pieniędzy
Świąteczne stroiki od Radia Olsztyn pojadą do żołnierzy służących na granicy z Białorusią

Nie wszyscy spędzą tegoroczne święta Bożego Narodzenia przy rodzinnym stole. Daleko od domu będą, m.in. żołnierze 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Żołnierze z województwa warmińsko-mazurskiego od...

Zamknij
RadioOlsztynTV