Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 11.07.2022

Wakacje w kajaku czy kamperze? O plusach wypoczynku wśród natury rozmawiał z gośćmi Bliższych Spotkań Maciej Świniarski.

Liczba rzek i jezior w województwie warmińsko-mazurskim zachęca do spędzania wolnego czasu w ich najbliższej okolicy. Dlaczego warto wsiąść do kajaka i z jego perspektywy zwiedzić region? Co robić, kiedy z tego kajaka wypadniemy? Zapytaliśmy o to Tomasza Mendelskiego – byłego olimpijczyka, wielokrotnego medalisty mistrzostw świata i Europy, a obecnie trenera kajakarstwa w reprezentacji Kosowa.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

A o czym należy pamiętać decydując się na wypoczynek w kamperze lub w przyczepie kempingowej? Od czego warto zacząć i o czym nie zapomnieć? Czy na Warmii i Mazurach jest infrastruktura pozwalająca na swobodne, ale i… wygodne wakacje? Dominik Krzemieniewski – właściciel wypożyczalni kamperów i przyczep kempingowych podpowiedział również, gdzie w Europie są najlepsze warunki dla miłośników caravaningu.

00:00 / 00:00

 

Redakcja: K. Ośko / M.Świniarski

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wakacje, kajak, kamper
Akcja na Jeziorze Oleckim Wielkim. Kajakarzom pomogli policjanci

Niecodzienna akcja ratownicza na Jeziorze Oleckim Wielkim. Oleccy policjanci holowali do brzegu uczestników kolonii. Dwóch chłopców utknęło kajakiem na środku jeziora i nie mieli siły wrócić...

Zamknij
RadioOlsztynTV