Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 30 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 11.05.2021

Fot. A. Chmielewska

Koronawirus – bądź bezpieczny, darowizny oraz „Radio od kuchni” to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Sytuacja epidemiczna w Polsce poprawia się. Znoszone są niektóre obostrzenia. Do naszego kraju trafia coraz więcej szczepionek przeciwko COVID-19, a na szczepienia mogą się zapisywać wszyscy pełnoletni. Także odstępy pomiędzy dawkami szczepionki na koronawirusa będą krótsze niż obecnie.


Dziś w prawniczym wtorku o darowiznach. Co jest darowizną a co prezentem i czy jedno jest równoznaczne z drugim oraz kiedy i komu możemy przekazać darowiznę wyjaśnia mecenas Andrzej Wasilewski, adwokat z Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie.

A już w czerwcu na naszej antenie druga edycja cyklu „Radio od kuchni”. O książce podsumowującej pierwszą edycję oraz o tym, co nas czeka w nowej odsłonie kulinarnej akcji Radia Olsztyn, mówią Wioleta Zalewska i Łukasz Sadlak z naszej Rozgłośni oraz Maciej Maciejewski, kucharz.

Redakcja: M. Rutynowski za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kuchnia, koronawirus, Radio od kuchni
Szpitale w regionie zamykają oddziały covidowe, a liczba zaszczepionych zwiększa się

Na Mazurach zmniejsza się liczba zachorowań na COVID-19. Dodatkowo w Gołdapi powstaje punkt szczepień powszechnych, zaś w Elblągu szczepienia cieszą się dużą popularnością mieszkańców. Dzięki zmniejszeniu...

Zamknij
RadioOlsztynTV