Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 06.11.2020

Obostrzenia związane z koronawirusem oraz wędkarstwo – to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciej Świniarski.

W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem rząd wprowadza kolejne obostrzenia, które będą obowiązywać od soboty i poniedziałku. Zmiany dotyczą m.in. edukacji w klasach 1-3 szkół podstawowych. Jaką pomoc szkoły mogą zaproponować rodzicom dzieci z klas 1-3 mówiła Anna Staryk, dyrektor SP nr 30 w Olsztynie.

00:00 / 00:00

Wędkowanie latem – sprawa oczywista. Przebywanie z wędką nad wodą może być przyjemne nawet dla osób nie lubiących łowić. Jesienią – o dziwo – na wodach wciąż widać sporo łódek. Co skłania wędkarzy do przebywania w chłodzie i słocie nad wodą? Z Piotrem Piskorskim, znakomitym wędkarzem i projektantem przynęt rozmawiał Robert Lesiński.

Wędkarze mają także swoje pismo. „Wiadomości Wędkarskie” od lat prowadzą ranking największych ryb. Skoro jesień jest dobrym czasem na połów okazów, to czy teraz także zgłaszane są rekordowe sztuki? O to Robert Lesiński zapytał redaktora naczelnego pisma Andrzeja Zielińskiego.

00:00 / 00:00

Na Warmii i Mazurach wędkarzy nie brakuje. O walorach jesiennego wędkowania opowiada wędkujący od dziecka Krzysztof Michalski.

 

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wędkarz, wędkowanie, koronawirus
Zabrakło wolnych miejsc na tymczasowym oddziale zakaźnym w Ełku

Nadal trudna sytuacja panuje w Szpitalu Wojskowym w Ełku. Na tymczasowym oddziale zakaźnym nie ma wolnych miejsc. Oddział zakaźny dysponuje 37 łóżkami i wszystkie są zajęte....

Zamknij
RadioOlsztynTV