Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bezgotówkowe rozliczenia w wydziale komunikacji w Olsztynie. Zmiany obowiązują od nowego roku

Fot. fotolia

Od Nowego Roku zmienił się sposób przyjmowania opłat związanych ze sprawami prowadzonymi przez wydział komunikacji olsztyńskiego ratusza.

Teraz na miejscu będzie można ich dokonać tylko przy pomocy karty płatniczej. W referacie rejestracji pojazdów oraz referacie uprawnień do kierowania pojazdami wprowadzono możliwość uiszczania płatności na zasadach bezgotówkowych.

Terminal płatniczy zostanie także zainstalowany w punkcie obsługi mieszkańców w Galerii Warmińskiej na stanowisku wydziału komunikacji. Płacić można także przelewem, kartą przy stanowiskach obsługi i za pośrednictwem portalu www.info-car.pl. W ostatnich dwóch przypadkach od każdej transakcji będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 2 złotych.

 

Autor: P.Karpiszen
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pieniądze, Olsztyn, wydział komunikacji, karta, rejestracja
Rusza druga tura wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Z tej formy oszczędzania może teraz skorzystać prawie 2 miliony osób

Od dziś pracodawcy zatrudniający od 50 do 250 osób mają obowiązek wprowadzania Pracowniczych Planów Kapitałowych.  Pierwsza objęła firmy zatrudniające powyżej 250 pracowników. W efekcie do Pracowniczych...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV