DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Bez punktów w piłkarskiej II lidze. Oba zespoły okazały się zbyt gościnne

W piłkarskiej II lidze – solidarne porażki reprezentantów Warmii i Mazur. Obie drużyny grały u siebie, obie nie strzeliły gola i obie zostały bez punktów.

W Ostródzie spora niespodzianka: faworyzowany Sokół uległ Błękitnym Stargard 0:2 po trafieniach Przemysława Brzeziańskiego w 22. i 68. minucie.

Skąd ten niespodziewany wynik? Mówi trener Sokoła – Piotr Jacek:

00:00 / 00:00

Szkoleniowiec Błękitnych mógł odetchnąć. Adam Topolski podkreślił, że jego zespół obudził się po kilku nieudanych spotkaniach:

Z kolei w Elblągu Olimpia długo utrzymywała bezbramkowy remis z Hutnikiem Kraków. W 84. minucie Patryk Kieliś skierował jednak piłkę do siatki elblążan i pojedynek skończył się wynikiem 0:1.

Trener Łukasz Kowalski nie ukrywa, że inaczej wyobrażał sobie ten pojedynek:

To kolejny mecz Olimpii bez zdobyczy bramkowej, więc trener Łukasz Kowalski ma nadzieję na tzw. wzmocnienie „last minute” formacji ataku.

Screenshot: 90minut.pl

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

Więcej w Olimpia Elbląg
Derby województwa w II lidze. Olimpia i Sokół na remis po emocjonującym meczu

Olimpia Elbląg zremisowała z Sokołem Ostróda 3:3 (1:1) w 6. kolejce piłkarskiej II ligi. Bramki dla Olimpii strzelili: Janusz Surdykowski (14 min. i 63 min.) oraz...