Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Będzie następny sezon polskiej wersji „The Office”. Kiedy premiera?

Fot. Łukasz Bąk

Po sukcesie pierwszej serii, twórcy polskiej wersji kultowego serialu The Office rozpoczynają prace nad kontynuacją historii pracowników „Kropliczanki”. 

Reżyserem odpowiedzialnym za drugi sezon „The Office PL”  niezmiennie pozostaje Maciej Bochniak, który zrealizuje scenariusze autorstwa Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowodzkiego. W główne role ponownie wcielą się między innymi Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowiczi Kornelia Strzelecka. Oprócz postaci znanych z pierwszej serii zobaczymy także nowych bohaterów zagranych przez Darię Widawską i Rafała Kowalskiego.

Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. W gronie producentów znajdują się również Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński.

Przy pracy nad sformatowaniem polskiej wersji kultowego The Office mieliśmy pewne obawy związane z percepcją publiczności. Teraz gdy już wiemy, że widzowie pokochali naszych bohaterów, ich pełne komizmu przygody oraz to specyficzne poczucie humoru w lokalnym wydaniu, czujemy się zobowiązani do utrzymania, a nawet podwyższenia poziomu produkcji z zeszłego roku. Cieszymy się, że „The Office PL”  spełnia oczekiwania fanów serii i mamy nadzieję, że będzie ich tylko przybywać!

– mówi Dorota Kośmicka-Gacke, współproducentka serialu.

Przyznam że powrót na plan „The Office PL”  to dla mnie szczególny moment bo udało nam się zbudować fenomenalny, kreatywny zespół i ten potencjał się sprawdził. Pracujemy na fantastycznych scenariuszach, ale zostawiamy też aktorom pewien margines, przestrzeń na improwizację. Ten rodzaj kontrolowanej wolności przy interpretacji scen i dialogów świetnie się sprawdza przy tak abstrakcyjnym, specyficznym humorze który jest znakiem jakości tej produkcji. W II sezonie na pewno podniesiemy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, co nakręca mój entuzjazm. Jak mawia serialowy Darek „Czołem pracy”!

– dodaje Maciej Bochniak, reżyser obu sezonów polskiej wersji.

Premiera drugiego sezonu planowana jest na jesień bieżącego roku w CANAL+ online.

Autor: Ł. Adamski/mat. prasowe
Redakcja: A. Niebojewska

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, kino
Zobacz teaser prequela „Gry o tron”. Będzie kolejny hit?

Ród smoka (House of the Dragon) powstaje na podstawie książki George’a R.R. Martina "Ogień i krew", która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się...

Zamknij
RadioOlsztynTV