Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

AZS przed sezonem

W siedzibie Radia Olsztyn odbyła się konferencja prasowa Indykpolu AZS Olsztyn przed rozpoczynającym się niebawem sezonem siatkarskiej PlusLigi 2015/2016.

Uczestniczyli w niej Paweł Papke – prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Mariusz Bojarowicz – Prezes Zarządu Radia Olsztyn SA, trener Indykpolu Andrea Gardini, Paweł Woicki – kapitan zespołu i Tomasz Jankowski – Prezes Zarządu spółki Piłka Siatkowa AZS UWM SA.

Przedstawiciele Indykpolu AZS Olsztyn zaprezentowali plany na nowy sezon. Mariusz Bojarowicz powiedział‚ o współpracy z klubem i teście wiedzy o olsztyńskich siatkarzach przygotowywanym przez Radio Olsztyn i AZS Olsztyn z okazji 65-lecia akademickiego klubu.

Siatkarze Indykpolu AZS – gotowi do ligowej walki o punkty! Obecny na spotkaniu Paweł Papke wierzy w dobry wynik pierwszego meczu Akademików:

00:00 / 00:00

Zdaniem kapitana Indykpolu AZS – Pawła Woickiego – udało się zbudować bardzo solidną drużynę. Pierwszy mecz olsztyńscy siatkarze zagrają 2 listopada br. O 20:30 podejmą w Uranii Łuczniczkę Bydgoszcz:

00:00 / 00:00

Niecałe 2 tygodnie później – 14 listopada br. – odbędzie się test wiedzy o siatkówce z Radiem Olsztyn – połączony z obchodami 65-lecia AZS. Główna nagroda to 4000 złotych. W teście będzie mogło wystartować maksymalnie 200 osób.

(ko/ms/so)

Zdjęcia: Sławomir Ostrowski

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ostatni skimmer skazany

Olsztyński sąd okręgowy skazał ostatniego z grupy skimmerów z Łotwy. Mężczyźni działali na terenie Polski w 2013 roku, w wielu różnych miastach kopiowali w bankomatach karty...

Zamknij
RadioOlsztynTV