Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Artyści koncertują w domach, my prezentujemy to w radiu. Brylanty&Bażanty LIVE w piątek o godzinie 21

Zainspirowani tysiącami ludzi muzykującymi na balkonach swoich mieszkań w krajach południowej Europy i solidaryzując się z muzykami robimy to, co odebrał nam wszystkim koronawirus, czyli koncerty.

Muzycy koncertują w swoich domach, my prezentujemy to w radiu. Transmitujemy ten jeden, wyjątkowy koncert w miejsce tych, które artyści mieli zaplanowane w ciągu najbliższych tygodni podczas tras koncertowych i innych publicznych występów. Muzycy mogą dać nam nie tylko wytchnienie i otuchę, ale także dotrzeć do nas ze swoją twórczością w szczególny sposób.

W domowym zaciszu, bez udziału realnej publiczności, jednak mocno licząc na udział słuchaczy zebranych przed radioodbiornikami. Nie trzeba kupować biletu, można słuchać w radiu, przez komputer lub telefon. Zupełnie za darmo! W Polskim Radiu Olsztyn! Gramy do odwołania!

Pod szyldem „Muzyczna Scena Radia Olsztyn – kameralnie i domowo” koncerty  grane są w kameralnym, często akustycznym składzie. Wykonywane są utwory w nieznanych do tej pory aranżacjach. Jest wyjątkowo i nastrojowo. Domowo. Inaczej niż zwykle.

🎵 🎶Jeśli w piątkowy wieczór chcecie być z nami, to zapraszamy o 21.05 na transmisję live. Domówka koncertowa w Radiu Olsztyn. Radosne granie w wykonaniu zespołu Brylanty&Bażanty. Zamiast ryzykownych spacerów: po prostu #zostanwdomu. Do usłyszenia! 📻

Brylanty&Bażanty – to niezależny, olsztyński projekt z muzyką alternatywną z pogranicza folku, popu, rocka i akustycznych brzmień. Oprócz występów na dużej estradzie, grają wciąż najmniejsze koncerty świata: w pubie, w pokoju, kuchni, sypialni i… w studio Radia Olsztyn.

Muzyczna Scena Radia Olsztyn emitowana jest w każdy piątek o godz. 21.05

red. gk

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Muzyczna Scena Radia Olsztyn, Brylanty&Bażanty
Pracują nad debiutancką płytą. Muzyczne spotkanie z członkami zespołu Brylanty&Bażanty

W audycji SzakuneC Muzyczna Scena Warmii i Mazur zapraszamy na spotkanie z olsztyńskim zespołem Brylanty&Bażanty. Właśnie szykują do wydania swoją debiutancką płytę „Dobrze, że jesteś". O...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV