Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czarek Kuczyński na scenie muzycznej Radia Olsztyn

Fot. G. Kasjaniuk

W audycji Muzyczna Scena Radia Olsztyn zapraszamy na koncert Czarka Kuczyńskiego. Koncert, w którym ukulele, ciepłe brzmienia pianina i gitar akustycznych wprowadzą w nastrój klimatycznego spotkania z muzyką, zabawą, żartem i nostalgią.

Czarek Kuczyński – mieszka na co dzień w Olsztynie. Autor tekstów piosenek i wierszy, muzyk. Wokalista zespołu Brylanty i Bażanty. Współpracuje z licznymi teatrami, zespołami, artystami. Prowadzi warsztaty muzyczne, ludowe. Jest autorem słów do piosenki „cały nasz świat” napisanej dla Kingi Rydz. Brał udział w programach telewizyjnych m.in. Szansa na sukces, czy „Mam Talent”.  Czarek choć mieszka w Olsztynie to pochodzi z samego serca Kurpi, gdzie się wychował w domu pełnym folkloru i rodzinnych tradycji.

Koncert akustyczny zagrają:

  • Czarek Kuczyński – wokal, ukulele
  • Łukasz Młynarczyk – gitara akustyczna, wokal
  • Dariusz Wiśniewski – pianino

Realizacja koncertu Radosław Hrynek, miejsce PRO Studio Radia Olsztyn. Gospodarzem i autorem audycji jest Grzegorz Kasjaniuk. Muzyczna Scena Radia Olsztyn startuje dziś (piątek) o godzinie 21.15.

Fot. G. Kasjaniuk

Fot. G. Kasjaniuk

Fot. G. Kasjaniuk

Fot. G. Kasjaniuk

Fot. G. Kasjaniuk

Autor: G. Kasjaniuk
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Muzyczna Scena Radia Olsztyn, Kinga Rydz
Artyści dla chorej na SMA Kingi. Niezwykły teledysk w studiu Radia Olsztyn

Artyści z regionu przyłączają się do pomocy małej Kindze z Olsztyna. W PRO Studiu Radia Olsztyn nagrywano wyjątkowy teledysk. W studiu spotkali się Enej, Czerwony Tulipan,...

Zamknij
RadioOlsztynTV