Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Argentyńczyk nowym przyjmującym Indykpolu AZS

Ezequiel Palacios będzie przez dwa kolejne sezony przyjmującym Indykpolu AZS Olsztyn

Występujący w siatkarskiej PlusLidze – Indykpol AZS Olsztyn skompletował skład!

Ostatnim wzmocnieniem zespołu prowadzonego przez trenera Andreę Gardiniego będzie argentyński przyjmujący Ezequiel Palacios. Nowy nabytek Indykpolu to reprezentant Argentyny, który ma wielkie szanse na wyjazd na Igrzyska Olimpijskie do Rio de Janeiro.

Argentyńczyk przez ostatnie siedem lat był siatkarzem La Union de Formosa Club. Jest złotym medalistą Igrzysk Panamerykańskich z 2015 r., mistrzem Ameryki Południowej z 2014 r. i dwukrotnym zdobywcą Pucharu Panamerykańskiego. Gra w reprezentacji swojego kraju, w tym roku uznano go za najlepszego przyjmującego kontynentalnych kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Palacios na pozycji przyjmującego w olsztyńskim Indykpolu zastąpi Marcina Walińskiego.

– Zawodnika polecał legendarny trener kadry Argentyny Julio Velasco. Korzystając z tej rekomendacji trener Gardini poprosił nas, abyśmy podpisali z tym zawodnikiem kontrakt – powiedział Radiu Olsztyn prezes klubu z Kortowa Tomasz Jankowski.

00:00 / 00:00

23-letni Ezequiel Palacios podpisał kontrakt z Indykpolem AZS Olsztyn na 2 lata.

 

(psiwn/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, PlusLiga, Indykpol AZS Olsztyn, siatkarz, Ezequiel Palacios
„Nasz człowiek” współtwórcą sukcesu albańskich siatkarek

Kadra siatkarek z Albanii zaprezentowała się z dobrej strony na turnieju w Polsce, a niedawno miała okazję pokazać się swojej publiczności. W sztabie szkoleniowym znów pojawił...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV