Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Akcji „Nakręć się na pomaganie”. Każdy może pomóc 3-letniemu Marcelowi z Pisza

Fot. KPP Pisz

Na Mazurach trwa piąta edycja akcji „Nakręć się na pomaganie”. Plastikowe nakrętki zbierane są na rzecz 3-letniego Marcela Arnisty z Pisza. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na rehabilitację chłopca związaną z problemami ze słuchem.

Organizator, czyli Komenda Powiatowa Policji w Piszu, zorganizował konkurs fotograficzny dla uczestników akcji. Jak mówi oficer prasowy piskiej policji nadkomisarz Anna Szypczyńska, konkurs polega na zrobieniu zdjęcia lub nakręceniu krótkiego filmiku o udziale w akcji na rzecz 3-letniego Marcela. Następnie prace należy przesłać na adres mailowy piskiej komendy policji, podając swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i nr telefonu. Zdjęcia i filmiki można przesyłać do 15 grudnia. Trzy najciekawsze prace zostaną nagrodzone – zapowiedziała nadkomisarz Szypczyńska.

00:00 / 00:00

Zaznaczyła też, że udział w konkursie oznacza wyrażenie zgody na publikację wizerunku osoby lub osób znajdujących się na zdjęciu lub filmie.

Przypomnijmy, że nakrętki można przynosić do Komendy Powiatowej Policji w Piszu oraz do komisariatów w Białej Piskiej, Orzyszu i w Rucianem-Nidzie. Akcję „Nakręć się na pomaganie” zapoczątkował i zorganizował dzielnicowy z Białej Piskiej, młodszy aspirant Adam Trzonkowski.

 

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w nakrętki
W Kętrzynie stanęło serce na nakrętki. „Możemy komuś pomóc, jednocześnie dbając o środowisko”

Przed urzędem miasta w Kętrzynie stanęło dziś stalowe serce na plastikowe nakrętki. Z pełnego nakrętek pojemnika na konto osoby będącej w potrzebie trafi 1500 złotych. Jak...

Zamknij
RadioOlsztynTV