W Kętrzynie stanęło serce na nakrętki. „Możemy komuś pomóc, jednocześnie dbając o środowisko”

Fot. pixabay
Przed urzędem miasta w Kętrzynie stanęło dziś stalowe serce na plastikowe nakrętki.
Z pełnego nakrętek pojemnika na konto osoby będącej w potrzebie trafi 1500 złotych. Jak podkreśla burmistrz Ryszard Niedziółka, w taki sposób możemy komuś pomóc, jednocześnie dbając o środowisko. Włodarz Kętrzyna zachęca mieszkańców do przynoszenia plastikowych nakrętek do pojemnika-serca, które oprócz pełnienia swojej podstawowej funkcji, stanowi również oryginalną ozdobę.
Wrzucać można wszelkie plastikowe nakrętki, zarówno po produktach spożywczych jak i chemii gospodarczej. Zbieranie nakrętek to jedna z najpopularniejszych akcji o charakterze charytatywno-ekologicznym. Robione są one z plastiku lepszej jakości, który da się jeszcze wykorzystać.

Fot. Adobe Stock
Autor: J.Golon
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy


















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







