Opublikowany 18 stycznia 2025
Polecane, Aktualności
Polecane, Aktualności
Wypadek na starej „siódemce”. Troje dzieci w szpitalu
Poważny wypadek na tzw. starej siódemce pod Ostródą. Rannych zostało troje dzieci.
Do wypadku doszło na wysokości Rychnowskiej Woli. – Auto dachowało, a w środku była trójka dzieci, które zostały zabrane do szpitala – relacjonował na antenie Radia Olsztyn młodszy brygadier Grzegorz Różański z warmińsko-mazurskiej straży pożarnej.
Dzieci mają rok, 4 i 8 lat. Prowadząca auto 36-latka była trzeźwa. Według wstępnych ustaleń policji, kobieta prawdopodobnie jechała zbyt szybko.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: B. Gajlewska
Redakcja: Ł. Sadlak

















![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







