Pobił partnerkę, dziecko i sąsiada. Agresor trafił do aresztu
Miał psychicznie i fizycznie znęcać się nad konkubiną i jej synem, a także pobił sąsiada. 28-latek z gminy Węgorzewo trafi za to na 3 miesiące do aresztu.
Starszy posterunkowy Magdalena Hrynkiewicz przekazała, że według ofiar ataki agresora trwały od kilku miesięcy.
W trakcie awantur wyzywał ją, poniżał, bił po twarzy, głowie, całym ciele. W tym samym czasie znęcał się nad małoletnim synem konkubiny – szarpał go za uszy, popychał, bił po całym ciele. Ponadto dokonał uszkodzenia ciała sąsiada przez uderzenie go pięścią w głowę i twarz oraz ugodzenie go nożem, w wyniku czego mężczyzna doznał rany ciętej przedramienia
– powiedziała.
Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: K. Piasecka
Redakcja: M. Rutynowski

















![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)










