DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro

Z piekła do nieba! Stomil Olsztyn wygrał z Unią Skierniewice

To był niesamowity mecz! Na inaugurację sezonu w trzeciej lidze Stomil Olsztyn wygrał na własnym stadionie 4:3 z Unią Skierniewice, chociaż… przegrywał już 0:3 po 25 minutach spotkania.

Pierwsze trafienie da klubu ze stolicy Warmii i Mazur zdobył w 40. minucie Jakub Karpiński. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę bramkę dla Stomilu strzelił także Denis Gojko. Do remisu w 50. minucie doprowadził Jakub Fronczak, a wynik spotkania ustalił w 84. minucie Denis Gojko.

Kolejny mecz – tym razem w rundzie wstępnej Pucharu Polski – Stomil zagra we wtorek na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Ostatnia prosta przed sezonem. Piłkarskie sparingi w III i IV lidze

GKS Wikielec w 5 meczu odniósł 5 zwycięstwo, pokonując w Toruniu 3:1 miejscową Elanę. Bardzo efektownie okres sparingowy zakończył beniaminek III ligi - Polonia Lidzbark Warmiński....