Opublikowany 15 maja 2024
Olsztyn, Polecane, Aktualności, Aplikacja mobilna, Regiony
Olsztyn, Polecane, Aktualności, Aplikacja mobilna, Regiony
Kolizje na ulicach Olsztyna. Jedna z udziałem tramwaju

Wypadek na Kopernika. Fot. Sz. Bobrycki
Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w stolicy Warmii i Mazur. Jeden z nich miał miejsce w Śródmieściu, drugi na Sikorskiego.
Kolizja trzech samochodów na ulicy Kopernika. Jak informuje policja, pierwszy z pojazdów gwałtownie się zatrzymał i dwa pozostałe najechały na siebie. Nikomu nic się nie stało, ale były utrudnienia z przejazdem na wysokości prokuratury przed skrzyżowaniem z Mickiewicza. Na miejscu pracowała policja, która kierowała ruchem.
Natomiast na Sikorskiego, tuż za skrzyżowaniem z ulicą Pstrowskiego, osobowy opel uderzył w tramwaj. Po kolizji ruch tramwajowy był wstrzymany, teraz odbywa się bez utrudnień.
Autor: W. Chromy
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy
















![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)









