Rodziny posprzątały Warmię i Mazury
Jedni śmiecą – inni sprzątają. W Olsztynie po raz czwarty wolontariusze zbierali odpady w Lesie Miejskim.
Był to czas nie tylko pracy, ale także pikniku podczas którego degustowano napar leśny i odpoczywano w hamakach. Zaplanowano również sprzątanie lasu i wycieczkę krajobrazową wzdłuż jeziora Tymawskiego niedaleko Grunwaldu oraz przyrodniczy spacer po Puszczy Boreckiej połączony z kąpielą leśną.
Do akcji włączyły się całe rodziny.
Posłuchaj relacji
Autor: D. Grzymska
Redakcja: Ł. Sadlak
![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=230&h=130&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






















