Bliższe Spotkania – 19.05.2023
Slow jogging oraz sposoby na relaks i odpoczynek były tematami Bliższych Spotkań. Z gośćmi rozmawiały Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska.
Slow jogging, czyli truchtanie małymi kroczkami pomaga utrzymać sprawność i zdrowie oraz pozbyć się zbędnych kilogramów, ale nie tylko. Grupa Slow Jogging z Olsztyna prowadzi także akcję #pomaganie przez truchtanie.
Dlaczego warto truchtać? O tym mówiła Justyna Witkowska, instruktorka slow joggingu, instruktorka siłowni oraz trenerka personalna.
Odpoczywanie to nie jest prosta sztuka. I nawet kiedy nic nie robimy, relaks może nie nastąpić. Edukują o tym w mediach wiceprezeska fundacji Mlekiem Mamy Elżbieta Malinowska i fizjoterapeutka Ewa Pawlak.
Redakcja: A. Niebojewska za I. Malewska

![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)
















