Konrad Bukowiecki powalczy o tytuł Mistrza Polski
Justyna Święty-Ersetic i Karol Zalewski wygrali biegi na 400 metrów w drugim dniu lekkoatletycznych mistrzostw Polski we Włocławku. Złoty medal w skoku o tyczce zdobył Paweł Wojciechowski, a w rzucie oszczepem najlepsi okazali się Maria Andrejczyk i Marcin Krukowski.
Jutro (30 sierpnia) odbędzie się konkurs pchnięcia kulą mężczyzn. Na liście startowej jest Konrad Bukowiecki.
Kulomiot AZS UWM Olsztyn przed startem przyznał, że ma problemy ze zdrowiem, a konkurenci są w dobrej formie.
Autor: K.Piasecka
Redakcja: Ł.Węglewski























![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



