Pewna wygrana Mebli Wójcik Elbląg na zakończenie rozgrywek I ligi
Pierwszoligowi piłkarze ręczni zakończyli rozgrywki sezonu 2018/2019. W ostatnim meczu szczypiorniści Meble Wójcik Elbląg pokonali we własnej hali Juranda Ciechanów 36:28.
Tym samym zrewanżowali się za porażkę w Ciechanowie w pierwszej rundzie rozgrywek. Meble już do przerwy prowadziły wysoko 20:13. W drugiej połowie trener „meblarzy” – Grzegorz Czapla zaczął rotować składem i gra się wyrównała.
Załamanie gry w drugiej połowie kołowy elbląskiego zespołu Marek Boneczko złożył na karb młodości. Doświadczony zawodnik, który w tym meczu rzucił 12 bramek, podkreślił, że ci młodzi zawodnicy bardzo dużo skorzystali z gry w I lidze.
Najlepszym zespołem rozgrywek została Nielba Wągrowiec. Meble Wójcik Elbląg z dorobkiem 24 punktów zajęły 9 miejsce. Teraz po majowym weekendzie zespół wróci do treningów. Będzie to także czas na rozpoczęcie budowy zespołu na przyszłoroczne rozgrywki I ligi.
Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Dybcio






















![Samochody zabytkowe w Braniewie i Pieniężnie. [ZDJĘCIA] Samochody zabytkowe w Braniewie i Pieniężnie. [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FIMG_9865-scaled-1.jpeg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






